HAKKIMIZDA

1971 yılında Büyükada, İstanbul’da kurulan Özen Yapı, inşaat-gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Özen Yapı, sürekli gelişen bir yapı içerisinde, Büyükada ve İstanbul’un seçkin semtlerinde yönetmeliklere uygun, çevresel, tarihsel ve kültürel dokuya uyum sağlayan, depreme karşı dayanıklı, estetik ve lüks yapılar üretmektedir.  

İnşaat sektöründeki tecrübesi, deneyimli çalışanları ile lüks konut, villa, yalı, otel ve iş merkezi inşaatı, tarihi eser restorasyonu, bina yenileme, kat karşılığı inşaat ve her türlü yapı tadilatı alanında faaliyet göstermekte, talep geldiği takdirde kişiye özel projeler üreterek geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Özen Yapı'nın amacı, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, kaliteli ve konforlu yaşam mekanları üretmek, müşterilerinin hayat standardını yükseltmek, teknolojik, modern ve sağlam binalarda keyifle yaşanacak alanlar sunmaktır.

Güvenliğin ve konforun yüksek standartta, yeşil ve doğanın korunduğu yaşam alanları ile koşulsuz müşteri memnuniyeti şirketin önem verdiği değerlerdendir.  

Özen Yapı'nın başlıca prensibi, projelerini profesyonel bir ekiple planlayarak uygulamak ve zamanında teslim etmektir. Bu sayede, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlayıp uzun yıllar devam edecek dostluklar kurabilmektedir.